Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny 2017

4. 9. 2017

Přátelé, kamarádi,

zřejmě jste si mysleli, že tu uvidíte novinky už 1. září, že? No, to já taky...

Tak snad se neděje nic hrozného a slíbená porce novinek z našeho světa je tu.

V úvodu zmíním, že jsem trochu pozměnil koncept a na konci tohoto textu nenajdete fotky, ale odkaz do fotogalerie. Je to tak proto, že zde už pomalu dochází zaplacená objemová kapacita a taky proto, že tam, kde ty fotky jsou, můžou být i videa, animované gify a podobné fičuriny a taky je těch fotek docela hodně…

Do budoucna bych chtěl ostatně stejnak přejít na něco dynamičtějšího (rozpohybované a ozvučené prezentace?), ale zatím není čas ani prostředky, tak uvidíme co uvidíte J

Prázdniny jenom podtrhly náročný a hektický školní rok. Furt jsme byli někde včudu.

Na začátku jsme stihli zapít novou kamarádku Sofinku a pak už Maruška mašírovala na tábor.

My ostatní jsme navštívili loutkářskou Chrudim, kde jsme se viděli z částí rodiny a pak s jinou částí rodiny vyrazili na dovču do Medlova. Povinná návštěva Marušky na táboře byla fajn a Tonička pak ještě týden kroutila školku.

Po příjezdu Marušky nastal odjezd holek na chatu do Čenkovic, kde byla tradiční sestava s babičkou, tetou, Tobinem a dvěma psy.

Free týden utekl strašně rychle a už jsme jeli všichni do Raspošky. Tady jsme viděli houby a loupežnickou jeskyni a navštívili přátele. Uteklo to jako voda do které žuchla Maruška, když jsme putovali po kamenech v jizerskohorském potoku.

Honem domů, přezbrojit a hurá na rodinej tábor do Čachnova. Druhý ročník byl ještě vydařenější než první. Počasí nám přálo, houby rostly, prostě pohoda.

Z tábora honem domů, přezbrojit a vyslat holky do Maďarska s babičkou a dědou. Vrátily se právě včas, aby jim nenarostly blány mezi prsty a žábry.

V ten čas jsme s Hankou chytli nějakej moribundus a škrábalo nás děsně v krku, takže jsme odložili o den odjezd na chaloupku k tetě Janě. Tam to bylo taky tradičně pohodové a super a stihli jsme se vidět s leta neviděnejma kamarádama a dokonce s nimi podniknout výlet na Lemberk a do Jablonného. Pak nás tam taky navštívili kluci od Krčmářů a bylo to fajn. A dříve než začalo pršet jsme ještě stihli spaní pod převisem, hotoví trempíci J

No a z chaloupky jsme přejeli zase do Raspošky, kde nás mamka opustila, aby hákovala.

Ale všichni jsme si pak udělali výlet do Prahy vláčkem, kde jsme viděli Skálu. Tedy Františka, respektive jeho skvělou výstavu...J

A když už jsme se dostali zase domů, tak do Sezemic zavítala teta s Tobinem a holky byly s nima a užili se až až.  Málem bych zapomněl, že holky taky byly na tradiční pouti v Heřmaňáku a taky že jsme byli na tajném výletě. Tedy tajný byl pouze pro mě, pro oslavence, a byl super. Na zámku v Kostelci nad Orlicí mají zkrátka hezké výstavy.

Když to člověk vidí takhle napsaný, tak je to až děs co jsme všechno stihli!

A co Děvčata? No, umějí být k sobě docela nevraživá. Ale když jsou vraživá, tak je to s nimi celkem fajn J Tonička se naučila jezdit na šlapacím kole jako drak a věřím, že přídavná kolečka brzy sundáme. A Maruška občas prožene svůj skejt co dostala k narozkám, ale vůbec nejradši někde visí nebo po něčem šplhá.

Držte nám palce ve školním roce a zachovejte přízeň!

 

https://goo.gl/photos/iRcVE9mCEKLXf6AD9

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář